زیبا شهر زاهدان ومشکلات

باسمه تعالی

استاندار محترم و توانمند استان سیستان وبلوچستان جناب آقای مهندس آزاد

سلام علیکم

بااحترام با ستحضار می رساند ساکنان منطقه زیباشهر زاهدان پس از گذشت یک دهه از مسکونی شدن ،با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند که در ذیل بعرض حضرتعالی خواهد رسید.لذا با توجه به توانمندی و مدیریت شایسته ای که در شما سراغ داریم امیدواریم مساعدت شود تا موجبات خشنودی خداوند رحمان و رضایت شهروندان فراهم آید.

1.با توجه به مجوز تراکم در 4طبقه و نوساز بودن ،افزایش جمعیت و تردد تا حدود 30هزار خانوار چیزی دور از انتظار نمی باشد ،پس تعریض بلوار جنت –شاهراه ارتباطی مهر شهر –تبدیل خیابان های شورا،صدرا،فرخی ،نصر وامام غزالی به بلوار باتوجه به عدم ساخت و ساز در یک طرف  این خیابان ها امری ضروری  وحیاتی می باشد که آیندگان به نحوه مدیریت وآینده نگری مسئولان فعلی استان دست میریزاد  خواهندگفت .

2.بلا تکلیفی و مشخص نشدن زمین های باز که تا کنون به عنوان بازار مطرح بوده ،سو غاتی جز بیماریهای ریوی و سل برای ساکنان نداشته  و علاوه بر ناامن کردن منطقه ،مامنی شده برای حیوانات  مضر و سگها.

3.نبود امکانات و تسهیلات رفاهی آموزشی ،بهداشتی وورزشی نظیر درمانگاه ، کتابخانه ،فرهنگ سرا ،مسجد،مدرسه،فضای سبز و مکان های بازی جهت کودکان و شهروندان.

4.ترافیک کند خیابان البرز خیابان اصلی و تجاری زیباشهر ،بازگشایی بلوار 22بهمن به میدان خاتم را می طلبد.

5. مشخص شدن وضعیت زیباشهر از نظر تحویل و از لشکر به شهرداری که ریشه خیلی مشکلات می باشد.

                                                                                                                    با تقدیم احترام مجدد

جمعی از ساکنان زیباشهر

/ 0 نظر / 30 بازدید